درباره ما

ما که هستیم؟

گالری طلای زرنام زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر با سالها تجربه در زمینه ساخت پلاک اسم، مدال، دستبند چرم، انگشتر اسم و گوشواره اسم در کنار شما و در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. رضایت مشتریان ما تا به امروز از افتخارات ماست. گالری زرنام برای بهتر شدن خدمات و آسایش خیال شما مشتریان عزیز پا در عرصه دیجیتال نهاده تا بتواند با تمام قوا هر آنچه که بهترین است را ارائه دهد. امید است در این راه همانند گذشته بتواند رضایت شما عزیزان را بدست آورد و آنچه شما لایقش هستید را برایتان ارائه دهد.

  • طراحی مطابق با خواست شما
  • ظرافت و دقت
  • قیمت مناسب
  • تحویل درب منزل
  • ارائه طرح‌های متنوع
  • پشتیبانی دوستانه
image
image

23 سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

چند کلام را

در کنار ما بخوانید…

در طلا و جواهر سازی، سبک رایجی وجود دارد که در آن طلا و جواهر با نظر و سلیقه مشتری و طبق سفارش او طراحی و ساخته می شود.

به صورت تکنیکی دو روش در ساخت طلا و جواهرات سفارشی وجود دارد:
روش اول که امروزه رواج کمتری دارد کاملا با دست ساخته می‌شود. که گالری طلا و جواهرات زرنام با تمام توان سعی در ارائه بهترین کیفیت در دست سازه های خود کرده است.
روش دوم که رایج تر می‌باشد استفاده از نرم افزارها برای طراحی و جدیدترین دستگاه ها برای تولید و ساخت می باشد که این امکان را به شما می دهد تا جنس و رنگ قطعه، شکل و نوع سنگ ها به سلیقه شما ساخته و تهیه شود.
ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا اطلاعات و تجربیات خود را در حین سفارش و تولید در اختیار شما قرار دهیم و شما بتوانید جواهری خاص و تک طبق سلیقه خود تهیه کنید. پس با ما در تماس باشید.

97%

رضایت مشتری

94%

سفارشات جدید

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

خانم رهامی
مشتری عزیز ما

“من از صمیم قلب گالری طلای زرنام  را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من یک ست طلای اسم سفارش دادم و از ظرافت کار آنها راضی هستم

آقای کاویان پور
مشتری عزیز ما

“از اینکه به گالری طلای زرنام اعتماد کردم و هدیه سالگرد ازدواجم رو به اونها سپردم تا درست کنند بسیار راضی هستم پیگیری آنها برای جلب رضایت مشتری ستودنی”

خانم اسکندری
مشتری عزیز ما

“اینکه قبل از ساخت شدن پلاک اسمم بتونم طرح رو ببینم و هر چی دوست دارم برام طراحی کنند خیلی جذابه اونا یک قطعه شعر خیلی قشنگ رو برای من در طرح های مختلف طراحی کردن و محصول نهایی کاملا شبیه همونی بود که من میخواستم”

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟